Przejdź do treści

Witamy na nowej, oficjalnej stronie KS Raba!

Blisko 13 lat (!) funkcjonowaliśmy w serwisie Futbolowo.pl, do którego zapewne większość z Was już przywykła. My poniekąd też. Chcemy jednak iść do przodu i postanowiliśmy wprowadzić zmiany, całkiem radykalne. I te są jak widzicie dość poważne.

Witamy Was dziś z nowym “designem” i nowym adresem, co na pewno i dla Was i dla nas jest sporą rewolucją. Jednocześnie będziemy Wam wdzięczni za wszelkie uwagi oraz komentarze.

Nasza strona Klubowa powstała zupełnie od podstaw i jest już pod nowym adresem www.rabadobczyce.pl a więc prostszym chociażby do zapamiętania/zapisania. Przyznajemy – planowaliśmy już bardzo dawno taką modernizację, ale najczęściej brakowało nam na to zwyczajnie czasu.

Ostatnio więc postanowiliśmy wykorzystać fakt, że tzw. “wolnego” – choćby w związku z brakiem ligowych meczów – mieliśmy trochę więcej, co pozwoliło nam wystartować z serwisem, który żywimy nadzieję – przypadnie Wam do gustu. Oczywiście cała ta “akcja” pt. nowa strona Raby, nie byłaby możliwa dzięki fachowej robocie Bartosza Pudlika z www.Pudlik.pl Tutaj Bartoszowi należą się słowa uznania!

Cóż, na koniec jeszcze krótkie info co do “działu personalnego redakcji”. Mianowicie: stronka nowa, lecz niestety Admin wciąż pozostaje ten sam 😉

Pozdrawiam
Bartek Polończyk

Tagi: