Przejdź do treści

Wystartował sezon Turniejowy. Na początek 2.miejsce Orlików w Myślenicach!

Inauguracje rozgrywek ligowych mamy już zaliczoną. W niedzielę przed południem nastąpiła również turniejowa premiera sezonu 2021/2022. Na obiekcie przy ul.Solidarności w Myślenicach, chłopcy z r.2011 rywalizowali o Puchar Prezesa miejscowych Górek. Podopieczni trenera Jakuba Piecha w pierwszym etapie zmagań rywalizowali w grupie z Grodziskiem Raciechowice, Dalinem Myślenice oraz Toporem Tenczyn.

Wszystkie trzy pojedynki z rywalami zakończyły się zwycięstwami biało-niebieskich i z bilansem bramkowym 12-1 chłopcy awansowali do wielkiego finału! Tam los skojarzył Rabę i Pcimiankę. W regulaminowym czasie gry był remis – natomiast w serii rzutów karnych, górą byli rywale z Pcimia.

Mimo lejącego się żaru z nieba, pokazaliśmy bardzo intensywny styl gry, który kosztował nas sporo sił. Mimo że było to nasze pierwsze granie po letniej przerwie, to zaprezentowaliśmy się całkiem przyzwoicie. Przed nami jeszcze sporo pracy ale już wygląda to całkiem obiecująco – podsumował udział w turnieju trener Raby, Jakub Piech.

Zespół Raby występował w składzie: Steczko – Kozielec, Gibała, M.Piwowarczyk, J.Piwowarczyk, Ruman, Wnuk, Szot, Koliński.

Klubowi z Myślenic serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w piłkarskiej imprezie dla chłopców z kat. Orlików i życzmy powodzenia w obecnym sezonie rozgrywkowym!