Przejdź do treści

Zakończenie zmagań Młodzików w Podhale Cup

W niedzielnych spotkaniach, międzynarodowego turnieju Podhale Cup chłopcy z Dobczyc zaczęli od arcytrudnej potyczki z renomowaną ekipą Radomiaka Radom. W kolejnych meczach zespół Arkadiusza Dudka walczył także z Unią Warszawa, Zieleńczanką Zielonki czy też ukraińskim SMS Łuck.

Niedzielne mecze – podobnie jak te sobotnie – były bardzo wyrównane a o sukcesie decydowały indywidualne błędy czy też pojedyncze przebłyski – jak chociażby kapitalny gol Mikołaja Kozielca w meczu z Zieleńczanką. Ostatecznie, chłopcy z Raby, zakończyli zmagania na 3.miejscu w swojej grupie finałowej.

Dla podopiecznych trenera Arkadiusza Dudka był to zapewne mocno wartościowy piłkarski weekend. Chłopcy mieli okazje zagrać w drużynami zdecydowanie wyżej notowanymi, które na co dzień występują w najwyższych ligach w swoich województwach. Ta rywalizacja na pewno wzbogaci piłkarskie doświadczenie naszych młodych piłkarzy!

Zespół Raby grał na turnieju w składzie: Filip Steczko, Mateusz Stasik – Marek Szlachetka, Marek Piwowarczyk, Adam Nowak, Maciej Wiekierak, Józef Piwowarczyk, Bartosz Kalicki, Mikołaj Ruman, Karol Sikora, Jakub Kozielec, Maciej Szot, Mateusz Serafin, Mateusz Gibała, Krzysztof Wnuk. Trener: Arkadiusz Dudek